O Mnie

Trycholog & Kosmetolog

Monika Kwaśniewska

Jestem absolwentką studiów na kierunku kosmetologia oraz studiów podyplomowych na kierunku trychologia praktyczna. Od ponad 10 lat pracuję jako kosmetolog, a od 9 lat prowadzę własny gabinet kosmetologiczny. Stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach kosmetologicznych i trychologicznych. Od wielu lat interesuję się dietetyką, a uzyskaną w tym zakresie wiedzę wykorzystuję w swojej praktyce zawodowej.

Dlaczego my

Nasza oferta

Trycholog & Kosmetolog

Trychologia

Diagnozowanie i leczenie chorób skóry głowy, niwelowanie skutków przypadłości nie stanowiących jednostek chorobowych oraz profilaktyka mającą na celu poprawę stanu skóry głowy, wzrost i regenerację włosów.

Opinie naszych Klientów

Małgorzata Drapińska

Jestem po 1 zabiegu oxybrazjii... Jestem bardzo zadowolona efekt po pierwszym zabiegu mega! Rozjaśnione przebarwienia te po słoneczne jak i potrądzikowe! Śliczna odżywiona buźka. Efekt wow. Na jednym nie skończę w dodatku Pani Monika mega profesjonalistka! Wszystko dokładnie tłumaczy o zabiegu. Polecam gorąco!

Magdalena AlaRogala

Profesjonalizm i przygotowanie Pani Moniki są wysoce zadowalające. Czuję się zaopiekowana i poinformowana fachowo.

  Doświadczenie

  Pełen profesjonalizm

  Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i kompleksowo. Współpracę rozpoczynamy od konsultacji polegającej na wywiadzie w toku którego zbieramy informacje o stanie zdrowia, wynikach badań, nawykach żywieniowych oraz badaniu skóry twarzy lub skóry głowy mikrokamerą trychologiczną. W zależności od zebranych informacji zalecamy terapię polegającą na suplementacji i diecie, zastosowaniu odpowiednich kosmetyków, wykonaniu zabiegów kosmetologicznych lub trychologicznych.

  Indywidualne i kompleksowe podejście
  0%
  Wiedza i doświadczenie
  0%
  Specjalistyczne produkty i renomowany sprzęt
  0%
  Spotkajmy się!

  Zarezerwuj termin wizyty

  Możesz zarezerwować wizytę samodzielnie korzystając z kalendarza wizyt, umówić się poprzez nasz Fanpage lub zadzwonić osobiście. 

  Copyright © 2023 Monika Kwaśniewska Wszystkie prawa zastrzeżone

  Made with love by SpaceFox