O Mnie

Trycholog & Kosmetolog

Monika Kwaśniewska

Jestem absolwentką studiów na kierunku kosmetologia oraz studiów podyplomowych na kierunku trychologia praktyczna. Od ponad 10 lat pracuję jako kosmetolog, a od 9 lat prowadzę własny gabinet kosmetologiczny. Stale poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach kosmetologicznych i trychologicznych. Od wielu lat interesuję się dietetyką, a uzyskaną w tym zakresie wiedzę wykorzystuję w swojej praktyce zawodowej.

Dlaczego my

Nasza oferta

Trycholog & Kosmetolog

Trychologia

Diagnozowanie i leczenie chorób skóry głowy, niwelowanie skutków przypadłości nie stanowiących jednostek chorobowych oraz profilaktyka mającą na celu poprawę stanu skóry głowy, wzrost i regenerację włosów.

Opinie naszych Klientów

Do Pani Moniki trafiłam z problemem z wypadającymi włosami. Po dobraniu odpowiednich suplementów diety oraz po zabiegach infuzji tlenowej mój problem z wypadającymi włosami znika.Pani Monika jest profesjonalistką. Polecam i dziękuję! 🙂

Agata

Serdecznie polecam panią Monikę! Odpowiednio dobrane kosmetyki i zabiegi poprawiły kondycję moich włosów oraz skóry głowy w niecały miesiąc. Włosy które wypadały garściami stały się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Zabieg infuzji tlenowej świetnie odżywia włosy ale też jest bardzo odprężający. Polecam każdemu kto marzy o zdrowych i mocnych włosach - w tym gabinecie to możliwe!

Magda N.

Serdecznie polecam panią Monikę, która pomogła mi z problemem wypadających włosów. Dzięki odpowiedniej suplementacji oraz pielęgnacji włosy szybko stały się mocne i przestały wypadać. Pani Monika jest profesjonalistką i ma świetne podejście do pacjenta.

Nikola M.

Polecam Panią Monikę Kwaśniewską. Zabiegi poprzedzone szczegółowym rozpoznaniem problemu, a w tym zleceniem dokładnych badań. Profesjonalna i bardzo sympatyczna Pani.

Agnieszka S.

Z całego serca polecam Panią Monikę. Trafiłam do pani Moniki z wypadającymi włosami pani Monika bardzo mi pomogła już po kilku dniach zauważyłam poprawę 😁 stosując się do zaleceń u mnie efekt EKSPRESOWY . Warto skorzystać również z zabiegów u pani Moniki . Pozdrawiam

Majka P.

Razem z mamą polecamy Pania Monikę Jak do Trychologa to tylko tutaj !! Pełen profesjonalizm oraz duza wiedza . Super podejście do pacjeta oraz czegoś nowego maozna się dowiedzieć Polecam z czystym sumieniem 🙂

Justyna

Bardzo serdecznie polecam gabinet Pani Moniki. Zawsze miła i uśmiechnięta,umilająca czas rozmową. Włosy zyskały nowe życie (podniosły się i zgęstniały, mam dużo "baby hair"), a ja pokochałam zabieg infuzji tlenowej i nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jest niesamowicie relaksujący, a przede wszystkim świetnie działa na włosy/skórę głowy. Nie ma tutaj zachęcania do bardzo drogich preparatów o wątpliwej jakości i niezadowalającym składzie. Dodatkowo, Pani Monika służy radami i na samym początku przeprowadza wywiad mający na celu odkrycie rzeczywistej przyczyny występujących problemów. Jeszcze raz polecam i zapraszam do skorzystania z jej usług.

Aneta
  Doświadczenie

  Pełen profesjonalizm

  Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i kompleksowo. Współpracę rozpoczynamy od konsultacji polegającej na wywiadzie w toku którego zbieramy informacje o stanie zdrowia, wynikach badań, nawykach żywieniowych oraz badaniu skóry twarzy lub skóry głowy mikrokamerą trychologiczną. W zależności od zebranych informacji zalecamy terapię polegającą na suplementacji i diecie, zastosowaniu odpowiednich kosmetyków, wykonaniu zabiegów kosmetologicznych lub trychologicznych.

  Indywidualne i kompleksowe podejście
  0%
  Wiedza i doświadczenie
  0%
  Specjalistyczne produkty i renomowany sprzęt
  0%
  Spotkajmy się!

  Zarezerwuj termin wizyty

  Możesz zarezerwować wizytę samodzielnie korzystając z kalendarza wizyt, umówić się poprzez nasz Fanpage lub zadzwonić osobiście. 

  Copyright © 2023 Monika Kwaśniewska Wszystkie prawa zastrzeżone

  Made with love by SpaceFox