Zabiegi

Poznaj nasze zabiegi

Trychologia

Poznaj nasze zabiegi

Zabiegi trychologiczne

Zabiegi trychologiczne

Karboksyterapia

Zabieg znajduje swoje zastosowanie w trychologii w terapiach łysienia. Silnie poprawia ukrwienie na skórze głowy, pojawiają się nowe naczynia, zostaje pobudzona produkcja kolagenu. Następuje zatrzymanie wypadania włosów, pojawiają się nowe, gęstsze i mocniejsze włosy.
Zabiegi trychologiczne

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg wykonywany jest specjalnym urządzeniem.
Metoda ta polega na pobudzeniu
włosów i zatrzymaniu wypadania poprzez powierzchowne, gęste nakłucia i odpowiednio dobrany koktajl.

Zabiegi trychologiczne

Mezoterapia igłowa

Koktajle dobierane do zabiegu mezoterapii bazują na
specjalnych preparatach które hamują wypadanie, stymulują porost włosów, zagęszczają i pogrubiają włosy. Zaleca się wykonanie 4 zabiegów w odstępie 2 tygodni.

Zabiegi trychologiczne

Oxybrazja

Oczyszczający zabieg który dodatkowo odbudowuje warstwę hydrolipidową skóry, likwiduje bakterie beztlenowe na skórze głowy oraz przyspiesza gojenie i regenerację.

Zabiegi trychologiczne

Infuzja tlenowa

Pomaga rozprowadzić preparat równomiernie na powierzchni skóry głowy a ponadto odbudowuje warstwę hydrolipidowa, likwiduje bakterie beztlenowe, przyspiesza gojenie, regeneruje i działa silnie łagodząco na podrażnioną skórę głowy.
Spotkajmy się!

Zarezerwuj wizytę

Możesz zarezerwować wizytę samodzielnie korzystając z kalendarza wizyt, umówić się poprzez nasz Fanpage lub zadzwonić osobiście. 

Poznaj nasze zabiegi

Zabiegi kosmetologiczne

Zabiegi kosmetologiczne

Mezoterapia

Oferujemy zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany specjalnym urządzeniem tzw. Dermapenem. Metoda ta polega na wprowadzeniu do skóry preparatów rewitalizujących oraz witamin poprzez odpowiednio głębokie, gęste nakłucia. Druga metoda oferowana przez nas to Nappage. Polega na szybkich wkłuciach pod odpowiednim kątem. Oba zabiegi prowadzą do redukcji zmarszczek, pobudzają metabolizm komórek oraz syntezę kolagenu i elastyny.
Zabiegi kosmetologiczne

Infuzja Tlenowa

Infuzja tlenowa zwana jest również mezoterapią tlenową. Zabieg ma na celu rozprowadzenie kosmetyku na skórze za pomocą tlenu a zawarte składniki aktywne w preparacie działają rewitalizująco. Tlen wykazuje działanie silnie łagodzące i odbudowujące warstwę hydrolipidową skóry. Infuzje tlenową najlepiej wykonywać po zabiegu oxybrazji (złuszczania tlenem).
Zabiegi kosmetologiczne

Preparaty Larens

Kosmoceutyki wykorzystywane w naszych zabiegach bazują na takich składnikach jak Biopeptide Complex – koktajl naturalnych peptydów kolagenu rybiego, pozyskiwanych opatentowaną metodą oraz– Liposomal Collagen Complex, czyli jedyne na świecie peptydy kolagenu rybiego zamknięte w liposomach.  Ich działanie synergicznie uzupełniają inne, wnikliwie wyselekcjonowane składniki aktywne: BIO-Placenta, Phytodermina Lifting®, SYN®-AKE, Hydromanil™, srebro koloidalne, Lipout™, liposomalny kwas hialuronowy, GLA Complex, oleje, ekstrakty roślinne i inne.
Zabiegi kosmetologiczne

Oxybrazja

Zabieg oxybrazji pobudza syntezę włókien kolagenowych i elastycznych, co zwiększa jędrność skóry i spłyca powierzchniowe zmarszczki. Zabieg jest na bazie tlenu i jest idealnym sposobem likwidacji środowiska bakterii beztlenowych. Likwiduje trądzik, rumień i łagodzi skórę.
Zabiegi kosmetologiczne

Karboksyterapia

Śródskórne podawanie medycznego dwutlenku węgla cienką igłą. CO2 powoduje natychmiastowe rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie przepływu krwi i tlenu w okolicy poddanej zabiegowi. Zabieg przynosi świetne efekty w redukcji cieni pod oczami. Poprawia elastyczność i sprężystość skóry twarzy, szyi i dekoltu. Wykonywany jest również na całe ciało i przynosi świetne rezultaty w likwidacji rozstępów.
Zabiegi kosmetologiczne

Peeling kawitacyjny

Zabieg kosmetyczny mający na celu oczyszczenie skóry twarzy, odblokowanie ujść gruczołów łojowych i zahamowanie namnażania bakterii.
Zabiegi kosmetologiczne

Zabiegi kwasami

Zabiegi kwasami pozwalają zwalczyć zmiany skórne takie jak trądzik czy przebarwienia, oczyszczają pory i rozświetlają skórę. Zabiegi kwasami dobieramy odpowiednio do danego rodzaju skóry.
Zabiegi kosmetologiczne

Preparaty estGen

Wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji skóry poprzez wykorzystywanie aktywacji odpowiedzi immunologicznej. W składzie preparatów estGen znajdują się izolowane proteiny, takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych.

Copyright © 2023 Monika Kwaśniewska Wszystkie prawa zastrzeżone

Made with love by SpaceFox